Tag: Podziękowania dla gości

Personalizowane podziękowania dla gości na chrzest

Dzień Chrztu Świętego to ważne wydarzenie w życiu jakiejkolwiek rodziny. Eleganckie podziękowania dla gości pomogą jeszcze bardziej naświetlić rangę tej imprezy. Widoczne tu podziękowanie z magnesem z pewnością sprawdzi się jako eleganckie podziękowania.

Personalizowane podziękowania

Wykonane w drewnie i personalizowane przy pomocy nadesłanych danych będzie stanowić nie tylko perfekcyjną pamiątkę, ale również przyda się jako funkcjonalny gadżet na lodówkę. Gwarantujemy wysoką jakość oraz to, że motyw gołębia czy też serca będzie się prezentował rzeczywiście zjawiskowo! Continue reading „Personalizowane podziękowania dla gości na chrzest”

Serce z drewna jako podziękowanie dla gości

Dziękować gościom za udział w Chrzcinach można na wiele sposobów. Dawniej wystarczyło powiedzieć – „dziękujemy”. Dziś przyszła moda na obdarowywanie gości upominkami. W naszej ofercie znaleźć można drewniane serduszka z grawerem i magnesem, które mogą posłużyć jako oryginalna i nowoczesna forma podziękowania za obecność na tym wydarzeniu. Jeżeli szukasz podobnego upominku, zamów u nas serduszka w dowolnej ilości.

chrzest

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro