Tag: Personalizowane zaproszenia

Eleganckie i proste zaproszenia na chrzest – różne wzory

Główne cechy prezentowanych zaproszeń do chrztu to elegancja oraz prostota. Zaproszenia na chrzest są zrobione ręcznie, z troską o wytrzymałość i dokładność osadzenia elementów dekoracyjnych. Zaciekawione osoby mogą wybrać barwę dekoracji i motyw graficzny frontowej strony zaproszenia.

personalizacja

Zastosowanie taśmy dystansującej na pierwszej stronie zaproszenia wywołało niespotykany efekt trójwymiarowego rozlokowania dekoracyjnych motywów. Harmonia estetyczna pierwszej strony zaproszenia jest nieporuszona dzięki wieńcowi z kwiatków, który efektywnie łączy ze sobą wszystkie dekoracje. Nietuzinkowe oraz ręcznie robione zaproszenia do chrztu w niesłychanie korzystnej cenie – zachęcamy do sprawdzenia naszych wzorów. Continue reading „Eleganckie i proste zaproszenia na chrzest – różne wzory”

Stylowe wzory zaproszeń dla gości z okazji chrzcin – oferta

Zaproszenia do chrztu cechujące się prostym, gustownym designem. Na chrzest chłopca można zamówić zawiadomienie w opcji niebieskiej, a dla dziewczynki w wariancie różowym. Stworzone przez nas zawiadomienia o chrzcie przyzdabiane są motywem, którym jest w tym wypadku odcisk dziecięcych stópek i interesujący wzór dookoła nich.

wstazka

W środku zawiadomienia dostrzeżecie państwo tekst, który prostą metodą można spersonalizować pod konkretne imiona, nazwiska i daty. Do stworzenia tych zawiadomień na chrzest używamy wyłącznie najlepszych surowców. Zachęcamy do kupna stylowych oraz skromnych zaproszeń na uroczystość chrztu świętego. Continue reading „Stylowe wzory zaproszeń dla gości z okazji chrzcin – oferta”