Tag: jakie zaproszenia dla świadków

Zaproszenia ślubne dla świadków

Pośród par organizujących wesele od lat toczone są burzliwe dyskusje o tym, czy Mamie i Tacie oficjalnie się wręcza zaproszenie dla rodziców na ślub, czy jednak można to sobie odpuścić. Wiele osób jest zdania, że nie ma takie potrzeby, zwłaszcza jeśli to rodzice właśnie będą się zajmowali finansowaniem i organizacją całego wydarzenia.

wesele

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Inne pary wychodzą z kolei z założenia, że w sumie zaproszenia na ślub dla rodziców nic w zasadzie nie będą więcej kosztowały, a można je podarować choćby po to, żeby mieć potem wspaniałą pamiątkę. Zdania na ten temat są bardzo różne i każda para sama będzie musiała podjąć decyzję, choć generalnie zaleca się, aby zaproszenia ślubne dla rodziców wręczyć, jeżeli ku temu nie będzie dużych przeciwwskazań.

Bardzo podobne dylematy są też ze świadkami, ale w ich przypadku zaproszenia ślubne dla świadków są oczywiście obowiązkowe. Świadkowie to wprawdzie bliskie osoby i będą pełnić dodatkowo to jakże ważne zadanie podczas wesela, ale zgodnie z obowiązującymi zasadami zaproszenia dla świadków powinni dostać.