Kategoria: Ślub i wesele

Spersonalizowane podziękowania dla gości weselnych

Drewniane serduszka wykonane przy użyciu wyspecjalizowanych narzędzi i starannie wykończone z dbałością o najmniejsze detale, są atrakcyjnym upominkiem dla gości weselnych. Na każdym serduszku znajduje się efektowny grawer, który idealnie wpasowuje się w klimat tego wydarzenia. Proponujemy modne i eleganckie serduszka w każdych ilościach, w atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

wesele

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

Prezent dla rodziców na weselu

Każdy z nas posiada rodzinę. Do bardzo bliskiej rodziny zaliczamy naszych rodziców, rodzeństwo, a w dorosłym życiu współmałżonka oraz nasze dzieci. Jest to podstawowa jednostka społeczna wynikająca z przepisów prawa w naszym kraju. Zakładając rodzinę podczas ceremonii często wręczamy prezent dla rodziców na weselu, jednak często pomysł na prezent dla rodziców jest ważnym i indywidualnym.

Ludzie również w podziękowaniu dla przybyłych gości szukają pomysł na prezent dla gości weselnych.Rodzina powstaje, gdy dwoje kochających się ludzi łączy się świętym węzłem małżeńskim w kościele, przed obliczem Boga lub zawiera ze sobą związek małżeński w Urzędzie Stanu Cywilnego. Dla obydwu tych jednostek rodzina jest instytucją bardzo ważną. Dla kościoła jest to wręcz świętość. Związek małżeński zostaje zawarty na całe życie i jedynie w bardzo skrajnych przypadkach może zostać unieważniony. Zazwyczaj rodzina składa się z rodziców oraz dzieci. Dalszymi jej członkami mogą być nasi dziadkowie, czyli rodzice naszych rodziców.

drewno

Oprawa ślubu – jaka?

Ślub to uroczystość, która zawsze wymaga odpowiedniej oprawy. Warto zwrócić odpowiednią uwagę na odpowiednią estetykę wszystkich elementów, takich jak strój państwa młodych, dekoracje kościoła oraz sali, a także takie detale jak wygląd ślubnego tortu, czy też zaproszenia ślubne. Wbrew pozorom zaproszenia na ślub mogą wydawać się niezbyt ważnym elementem, jednak ich wygląd jest ważny, ponieważ zaproszenia na wesele to pierwszy kontakt naszych gości z naszym weselem.

wesele

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Warto zastanowić się nad wyborem kolorystyki oraz różnych elementów dekoracyjnych, ponieważ zaproszenia ślub muszą pasować do reszty ceremonii. Dobrze jest gdy zaproszenie weselne jest wykonane w taki sam sposób jak winietki na stole, czy podziękowania dla gości. To wszystko powinno tworzyć jedną całość i się ze sobą komponować, wówczas można powiedzieć że pasują do siebie poszczególne elementy. Czasami nawet młoda para stara się dopasować zaproszenia do własnego ubioru, jeżeli ślub jest utrzymany w jakiejś konkretnej tematyce.

Piękny upominek dla gości

Z pewnością każdy z nas myśląc o swoim ślubie, chce, by wyglądał on możliwie najpiękniej i by był to dzień, jaki na długo zapamiętamy. Często jednak tylko odkładamy w czasie wszelkie sprawy związane z organizacją, ciągle mówimy, że nie mamy na nic czasu, jednak jeżeli zamawiamy grawerowane serce trzeba zrobić to wcześniej, ponieważ serce z drewna wymaga trochę czasu żeby to zrobić, podobnie jak zawieszka serce.

prezent

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Bez wątpienia jednak nie warto decydować się, by ten wielki dzień ciągle przekładać w przyszłość. Zdecydowanie sami przekonamy się, że organizacja będzie zajmowała sporo czasu, a znalezienie wolnego terminu w kościele czy w domu weselnym to coś, co jest naprawdę problematyczne. Jak najbardziej warto byłby zdecydować się, by zrezygnować z ciągłego odkładania w czasie naszego ślubu, ale wziąć się do pracy. Z pewnością dzięki temu o wiele szybciej będziemy mogli cieszyć się bliską osobą przy sobie i obrączką na palcu. Dzięki temu, że szybko weźmiemy się za przygotowania, będziemy mogli dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Wyjątkowe butelki

Skupimy się na alkoholu w czasie wesela. Nikt nie zaprzeczy, że alkoholu w czasie wesela jest bardzo dużo. Można powiedzieć, że takie są fakty, a z faktami w żaden sposób nie powinno się dyskutować. Niemniej nie oznacza to wcale tego, iż skupimy się na ilości wypijanego alkoholu (choć nie ma co ukrywać, że wielokrotnie podczas wesela dochodzi do zbyt dużego picia). Mówiąc wprost — skupimy się na tym, co przy alkoholu. Należy przez to rozumieć naklejki na wódkę weselną, czy etykiety na wódkę.

alkohol

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Ktoś może powiedzieć, że to nic nie znaczące detale, ale trzeba mieć na uwadze dwie sprawy — każdy detal ma mniejsze lub większe znaczenie, a w przypadku naklejek/etykiet znaczenie jest naprawdę duże. Gdyby jednak ktoś stwierdził, że nie chce mieć ani naklejek, ani etykiet, warto pamiętać, że są także zawieszki na wódkę. Mamy trzy rodzaje propozycji. Co do cen, tak naprawdę nie ma najmniejszych powodów, aby się do nich odnosić. Nie ma takiej możliwości, aby cena była wysoka (jeśli nie wierzycie, bez problemu możecie się sami przekonać).