Kategoria: Podziękowania dla gości

Różne wzory podziękowań dla gości na roczek – oferta sklepu

Schludne i użyteczne – te podziękowania dla gości z okazji roczku malucha są kapitalne! Uprzejmie zapraszamy do wyboru kształtu i motywu, jak także nadesłania nam celem personalizacji imienia oraz daty.

Roczek ładne podziękowania

Dzięki temu roczek będzie jeszcze bardziej obchodzony! Goście docenią również, że mogą niemalże skorzystać z prezentu, bo z jego tyłu jest magnes. Taka ściśle mówiąc wysokiej jakości pamiątka dostępna w interesującej cenie, pozwoli wszystkim gościom wspominać to ważne wydarzenie przez długi czas. Continue reading „Różne wzory podziękowań dla gości na roczek – oferta sklepu”

Wyjątkowe podziękowania dla gości z okazji pierwszej komunii

Moment przystąpienia malucha do Pierwszej Komunii Świętej to wybitnie ważna uroczystość dla całej rodziny. Rozkoszną praktyką jest podziękowanie przybyłym gościom za uczestnictwo w wspólnej uroczystości. Proponowane przez nas podziękowanie na komunie do perfekcji nadaje się do tego zadania.

Ręcznie zdobione zaproszenia komunia

Figurka w kształcie serca lub ewentualnie gołębicy jest to właśnie dzięki personalizacji jeszcze bardziej ponadprzeciętna. Nie jest to niemniej jednak wyłącznie zdobna dekoracja, lecz również proponowany upominek będzie służyć jako przydatny magnes na lodówkę, co ucieszy każdego obdarowanego gościa. Continue reading „Wyjątkowe podziękowania dla gości z okazji pierwszej komunii”

Personalizowane podziękowania dla gości na chrzest

Dzień Chrztu Świętego to ważne wydarzenie w życiu jakiejkolwiek rodziny. Eleganckie podziękowania dla gości pomogą jeszcze bardziej naświetlić rangę tej imprezy. Widoczne tu podziękowanie z magnesem z pewnością sprawdzi się jako eleganckie podziękowania.

Personalizowane podziękowania

Wykonane w drewnie i personalizowane przy pomocy nadesłanych danych będzie stanowić nie tylko perfekcyjną pamiątkę, ale również przyda się jako funkcjonalny gadżet na lodówkę. Gwarantujemy wysoką jakość oraz to, że motyw gołębia czy też serca będzie się prezentował rzeczywiście zjawiskowo! Continue reading „Personalizowane podziękowania dla gości na chrzest”

Stylowe podziękowania dla gości z okazji wesela – retro

Szczególne wesele potrzebuje równie unikalnego zakończenia! Na taki kapitalny finał zezwolą przedstawianej podziękowania dla gości ślubnych. Taka ozdoba z imionami pary młodej oraz napisem „dziękujemy za przybycie” oznajmi więcej, aniżeli tysiąc słów. Z tyłu każdej pamiątki rozmieszczamy też magnes, to właśnie dzięki czemu jest bombowym gadżetem na lodówkę.

Gotowe podziękowania na wesele

Wolno również wybierać z licznych grafik, jakie umieszczamy po dekoracyjnej stronie pamiątki. Bez względu na to, czy poszukujecie klasycznego motywu, czy czegoś bardziej nowomodnego – z pewnością odnajdzie się coś w punkt. Continue reading „Stylowe podziękowania dla gości z okazji wesela – retro”