Kategoria: Chrzest i Komunia

Dobrej jakości zaproszenia dla gości na chrzest – sklep

Zaproszenia na chrzest, które swoją estetyką wykonania zadowolą najbardziej wymagające gusta rodziców oraz gości. Oferowane zaproszenia do chrztu zawierają elementy ozdobne, które w wytworny sposób zaznaczają wagę wydarzenia. Frontowa strona zaproszenia jest przyozdobiona wycinanym motywem powiązanym z kwiatami, małym wózkiem dla dzieci i szykowną, satynową kokardą.

kolory

Osoba zamawiająca zaproszenia do chrztu ma szansę dokonania wyboru barwy taśmy wykorzystanej do zrobienia kokardy na okładce. Zachęcam do przejrzenia galerii, gdzie w szczegółach można obejrzeć oferowane zaproszenia na chrzest. Continue reading „Dobrej jakości zaproszenia dla gości na chrzest – sklep”

Solidnie wykonane zaproszenia dla gości na chrzest

Zaproszenia do chrztu w estetyce retro to interesująca oferta dla osób szukających niepowtarzalnych zaproszeń dla gości. Materiały użyte do zrobienia zaproszenia nawiązują do bardziej oddalonych w czasie sposobów wytwarzania tego typu artykułów papierniczych.

retro

Część przednia zawiadomienia to skrupulatnie wykrojony wzór nawiązujący do motywów ludowych, lniany sznureczek, z którego wykonana jest kokardka i drewniane serduszko. Za niską cenę otrzymujecie państwo atrakcyjne wzornictwo oraz porządne materiały, dlatego warto przyjrzeć się naszym oldschoolowym zaproszeniom na chrzest. Continue reading „Solidnie wykonane zaproszenia dla gości na chrzest”

Eleganckie i proste zaproszenia na chrzest – różne wzory

Główne cechy prezentowanych zaproszeń do chrztu to elegancja oraz prostota. Zaproszenia na chrzest są zrobione ręcznie, z troską o wytrzymałość i dokładność osadzenia elementów dekoracyjnych. Zaciekawione osoby mogą wybrać barwę dekoracji i motyw graficzny frontowej strony zaproszenia.

personalizacja

Zastosowanie taśmy dystansującej na pierwszej stronie zaproszenia wywołało niespotykany efekt trójwymiarowego rozlokowania dekoracyjnych motywów. Harmonia estetyczna pierwszej strony zaproszenia jest nieporuszona dzięki wieńcowi z kwiatków, który efektywnie łączy ze sobą wszystkie dekoracje. Nietuzinkowe oraz ręcznie robione zaproszenia do chrztu w niesłychanie korzystnej cenie – zachęcamy do sprawdzenia naszych wzorów. Continue reading „Eleganckie i proste zaproszenia na chrzest – różne wzory”

Pierwsza komunia – podziękowania dla gości

Oryginalne i nowoczesne podziękowania dla gości za uczestnictwo w Pierwszej Komunii Świętej w postaci drewnianego serduszka z magnesem to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą w sposób niestandardowy wyrazić wdzięczność swoim najbliższym. Oferujemy modne i ciekawe serduszka, które tworzymy ręcznie z najlepszych materiałów. Dbamy też o staranne wykończenie i funkcjonalność naszych produktów. Są więc nie tylko podziękowaniem, ale też pamiątką i ozdobą.

komunia

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

Gotowe zaproszenia na chrzest – ręcznie wykonane

Zawiadomienia z motylami to zaledwie jeden z wielu typów zawiadomień jakie przygotowaliśmy dla państwa. Dwa typy barw w asortymencie, oba umiarkowane i miłe dla wzroku. Oferta ta obejmuje zawiadomienie i kopertę w pokrewnej estetyce, czyli na frontowej jej części ulokowany jest motylek.

motyle

Personalizacja treści w tego typu produktach jest niezwykle ważna, z tej przyczyny przygotowaliśmy dla klientów zaadaptowany tekst zawiadomienia, który umożliwia samodzielne wpisanie niezbędnych informacji dla zaproszonych. Większość kupujących pragnie, żeby zdjęcie ich pociechy znalazło się w zawiadomieniu, w związku z tym my nie robimy trudności, i z wielką ochotą drukujemy je na żądanie, należy jedynie dosłać fotkę na email. Continue reading „Gotowe zaproszenia na chrzest – ręcznie wykonane”

Serce z drewna jako podziękowanie dla gości

Dziękować gościom za udział w Chrzcinach można na wiele sposobów. Dawniej wystarczyło powiedzieć – „dziękujemy”. Dziś przyszła moda na obdarowywanie gości upominkami. W naszej ofercie znaleźć można drewniane serduszka z grawerem i magnesem, które mogą posłużyć jako oryginalna i nowoczesna forma podziękowania za obecność na tym wydarzeniu. Jeżeli szukasz podobnego upominku, zamów u nas serduszka w dowolnej ilości.

chrzest

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

Stylowe wzory zaproszeń dla gości z okazji chrzcin – oferta

Zaproszenia do chrztu cechujące się prostym, gustownym designem. Na chrzest chłopca można zamówić zawiadomienie w opcji niebieskiej, a dla dziewczynki w wariancie różowym. Stworzone przez nas zawiadomienia o chrzcie przyzdabiane są motywem, którym jest w tym wypadku odcisk dziecięcych stópek i interesujący wzór dookoła nich.

wstazka

W środku zawiadomienia dostrzeżecie państwo tekst, który prostą metodą można spersonalizować pod konkretne imiona, nazwiska i daty. Do stworzenia tych zawiadomień na chrzest używamy wyłącznie najlepszych surowców. Zachęcamy do kupna stylowych oraz skromnych zaproszeń na uroczystość chrztu świętego. Continue reading „Stylowe wzory zaproszeń dla gości z okazji chrzcin – oferta”

Jak zorganizować Chrzest?

Ciekawe zaproszenia na chrzest to cenna sprawa. Wierszyki na chrzest można układać samodzielnie, ciesząc się ich parametrami. Mogą to być krótkie wierszyki lub całe wierszowane poematy. Pamiątki na chrzest można zdobyć bez najmniejszego wysiłku, to ważna sprawa, cenna, wyjątkowa i najlepsza na świecie. Dobra jakość w dobrej cenie jest znacząca, a klienci chcą zatroszczyć się o wyjątkowej klasy wydarzenie. Podziękowania chrzest to miły zwyczaj – nie każda rodzina praktykuje go, ale każda może go zastosować w praktyce.

noworodek

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Kartki na chrzest są cenne i na pewno bardzo ważne i wysokiej klasy. Dzisiaj wiele osób pracuje solidnie, rzetelnie i zdobywa to, co najlepsze, ciekawe i wyjątkowe. Wiele osób pracuje bardzo solidnie i ma wiele do zdobycia. Na pewno niejedna osoba ma zamiar zadbać o organizację ciekawych i wyjątkowych wydarzeń. Niejedna osoba dba o ciekawe wydarzenia, wie jak zająć się wspaniałymi imprezami i organizować je tak, aby sprawiały przyjemność. Wiele osób dba o ciekawe imprezy, chce je organizować i zapraszać gości. Dużo osób pracuje solidnie i bardzo rzetelnie, dbając o swoje zamiłowania, rozwijając je bardzo starannie. Miło jest spędzać czas na chrzcinach, które są czasem dla całej rodziny oraz malucha.